Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ pcbn polycrystalline cubic boron nitride ] mecz 144 produkty.
Materiał do lutowania Pasta do spawania próżniowa Pasta do lutowania próżniowa Rozwiązanie pasty do lutowania PCD PCBN Narzędzia węglowe
| Brazing Material: | PCD PCBN Carbide Tools Brazing |
|---|---|
| Basemetalcompatibility: | Compatible With Stainless Steel, Copper, Aluminum |
| Package Size: | 1 Lb Jar |
PCD/PCBN 1280dpi*960dpi Maszyna do szlifowania z promieniem końca 0-70mm
| Odległość tuby optycznej: | 300 mm |
|---|---|
| Promień końcówki: | 0-70mm |
| Rozmiar ściernicy: | 150*40*40mm (gł.*wys.*t) |
Zaawansowane narzędzia do cięcia PCBN o wysokiej twardości w obróbce okrągłej
| Odporność na zużycie: | Wysoki |
|---|---|
| Twardość: | Wysoki |
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
Szlifierka PCD o trwałej konstrukcji, szlifierka PCD PCBN odpowiednia do szlifowania materiałów narzędziowych i zastosowań przemysłowych ciągłych
| Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Toolmaterial: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
| Machinedimensions: | 1500 X 1200 X 1600 Mm |
Promień końcówki 0-70 mm Materiały PCD PCBN szlifierka Średnica kamienia szlifierskiego 150 mm zaprojektowany dla spójnej wydajności szlifowania
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
ADICO PCBN Blank 1,6 2,0 3,2 mm Grubość do żeliwa szarego HSS Żeliwo sferoidalne
| Nazwa: | Półfabrykat ADICO PCBN o grubości 1,6/2,0/3,2 mm do żeliwa szarego, HSS, żeliwa sferoidalnego |
|---|---|
| Stosowanie: | Narzędzia PCBN |
| Aplikacja: | Żeliwo szare, HSS, żeliwo sferoidalne |
Wysoka odporność na korozję PCBN Blank 1,6 / 2,0 / 3,2 mm Thinckness Marka Adico
| Nazwa: | Blank Wysoka odporność na korozję Grubość 1,6/2,0/3,2 mm Marka Adico |
|---|---|
| Stosowanie: | Narzędzia PCBN |
| Aplikacja: | Żeliwo szare, HSS, żeliwo sferoidalne |
Narzędzie tnące z dyskiem PCBN do obróbki twardych materiałów żelaznych, zapewniające zwiększoną trwałość i wydajność cięcia
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) |
|---|---|
| Sharp: | Round |
| Typicaluses: | Turning, Milling, Drilling Hard Ferrous Materials |
Czarny PCBN Pustki Wysoka twardość Niska rozciąganie termiczne Odporny na zużycie Okrągły / kwadratowy / prostokątny
| Twardość: | wysoki |
|---|---|
| Tolerancja: | ±0,01 mm |
| Kształt: | Okrągłe, kwadratowe, prostokątne itp. |
Chemical Stability Excellent Resistance To Chemical Corrosion with PCBN DISC Tools
| Thermal Stability: | Can Withstand High Temperature Up To 1400°C |
|---|---|
| Hardness: | Higher Than 4500HV |
| Color: | Light Grey |

