Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ pcd blank ] mecz 357 produkty.
Ściernice diamentowe 150 mm, tarcza szlifierska Pcd do narzędzi PCD PCBN
| Nazwa: | Ściernica do narzędzi diamentowych PCD PCBN |
|---|---|
| Model: | Typ 6A2 |
| Rozmiar: | 150*40*40*15*10mm W5 |
Ręczna szlifierka PCD
| Marka: | CHN-TOP |
|---|---|
| Korpus maszyny: | Ponad 5 lat naturalnego żeliwa starzonego |
| Podanie: | Narzędzia PCD Narzędzia PCBN, narzędzia z węglików spiekanych |
PCD PCBN Narzędzia Zgrzewarka Próżniowa lutownica
| Nazwa produktu: | Narzędzia PCD / PCBN Spawarka Maszyna do lutowania próżniowego o wysokiej jakości |
|---|---|
| Aplikacja: | Spawanie ultra twardych narzędzi |
| Gwarancja: | 1 rok |
Narzędzia PCBN PCD 950 stopni Lutownica próżniowa Chłodzenie wodą
| Nazwa produktu: | Narzędzia PCBN PCD 950 stopni Lutownica próżniowa Chłodzenie wodą |
|---|---|
| Model nr.: | ZT-ZKHJ180E |
| Aplikacja: | PCD PCBN NARZĘDZIA DIAMENTOWE LUTOWANIE |
Narzędzia PCBN PCD Lutownica próżniowa z rurką kwarcową
| Nazwa produktu: | Narzędzia PCBN PCD Lutownica próżniowa z rurką Quarta |
|---|---|
| Model nr.: | ZT-ZKHJ180E |
| Aplikacja: | PCD PCBN NARZĘDZIA DIAMENTOWE LUTOWANIE |
Najwyższej jakości pasta do lutowania próżniowego do narzędzi PCD / PCBN 27,25% Cu 12,5% In 1,25% Ti Bal.Ag
| Temperatura lutowania: | 750-900 stopni |
|---|---|
| Aplikacja: | lutowanie w wysokiej temperaturze |
| Kolor: | Drzazga |
PCD PCBN Tools Pasta do lutowania twardego 760 stopni do lutowania próżniowego
| Temperatura lutowania: | 760 stopni |
|---|---|
| Podanie: | Usługa lutowania używana |
| Model nr.: | 800-41 |
ZT-90CNC/V Cut Diamond Tools Szlifierka PCD W pełni automatyczna
| Typ: | CNC |
|---|---|
| Model nr.: | ZT-90V |
| Marka: | CHN-TOP |
Wysoka odporność na korozję PCBN Blank 1,6 / 2,0 / 3,2 mm Thinckness Marka Adico
| Nazwa: | Blank Wysoka odporność na korozję Grubość 1,6/2,0/3,2 mm Marka Adico |
|---|---|
| Stosowanie: | Narzędzia PCBN |
| Aplikacja: | Żeliwo szare, HSS, żeliwo sferoidalne |
Wysokowydajne cięcie laserowe PCD do narzędzi diamentowych 3,2 mm
| Typ lasera: | błonnik |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |

