Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ pcd blank ] mecz 357 produkty.
Dostosowany okrągły blank z polikrystalicznego diamentu do zastosowań przemysłowych
| Średnica: | 58 mm |
|---|---|
| Materiał: | diament polikrystaliczny |
| Nazwa: | PKD pusty |
Położona wykończenie powierzchniowe PCD INSERTS i gwarancja 1 rok
| Słowo klucz: | PKD pusty |
|---|---|
| Data dostarczenia: | 3-7 dni po dokonaniu płatności |
| Rodzaj: | Okrągłe |
Niepowlekane puste narzędzia tnące PCD do zastosowań przemysłowych
| Średnica: | 58 mm |
|---|---|
| Powłoka: | Niepowlekany |
| Skończyć: | pusty |
Narzędzia PCD Półwyroby do obróbki drewna 54/48 mm Średnica 1,6 mm Grubość
| Materiał: | Polikryształ |
|---|---|
| Rodzaj: | Okrągły |
| Rozmiar: | 54mm |
54 mm półfabrykaty narzędzi do cięcia polikrystalicznego diamentu PCD
| Materiał: | Polikryształ |
|---|---|
| Rodzaj: | Okrągły |
| Rozmiar: | 54mm |
Grubość 1,0 mm 1,6 mm 2,0 mm 3,2 mm półfabrykaty narzędzi do cięcia PCD
| Materiał: | Puste narzędzie do cięcia PCD |
|---|---|
| średnica: | 48mm 55mm |
| Rozmiar mikro: | 5um/10um/25um |
Średnia twardość PCD INSERTS 000 HV dla stałej wydajności cięcia
| Characteristic: | High Precision Machining |
|---|---|
| Package: | Plastic Box |
| Grint Size: | 10u |
Polikrystaliczne diamentowe narzędzia tnące PCD do cięcia metalu i drewna
| Materiał: | Puste narzędzie do cięcia PCD |
|---|---|
| średnica: | 48mm 55mm |
| Rozmiar mikro: | 5um/10um/25um |
Okrągłe narzędzia PCD doskonałe rozwiązanie do obróbki okrągłych i pustych powierzchni
| Type: | Round |
|---|---|
| Hardness: | 10,000 HV |
| Material: | Polycrystalline Diamond |
Cutter Polikrystaliczne diamentowe narzędzia tnące Pcd do ultra twardych materiałów
| Średnica: | 54mm/48mm |
|---|---|
| Podanie: | frez do twardych materiałów |
| Nazwa produktu: | Ultra twarde materiały Cutter Polikrystaliczne diamentowe narzędzia Pcd Narzędzia tnące Półwyroby |

