Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ cnc cutting machine ] mecz 309 produkty.
Ultra twarda pasta do lutowania próżniowego w temperaturze 850 stopni
| Temperatura lutowania: | 750-900 stopni |
|---|---|
| Aplikacja: | lutowanie materiałów pcd/pcbn |
| Model nr.: | 800-41/720-41/850-41 |
Najwyższej jakości pasta do lutowania próżniowego do narzędzi PCD / PCBN 27,25% Cu 12,5% In 1,25% Ti Bal.Ag
| Temperatura lutowania: | 750-900 stopni |
|---|---|
| Aplikacja: | lutowanie w wysokiej temperaturze |
| Kolor: | Drzazga |
Duży zapas PCBN Blank o grubości 2 mm Pusty ADICO Wysoka odporność na korozję
| Nazwa: | Polikrystaliczny sześcienny azotek boru |
|---|---|
| Stosowanie: | Narzędzia PCBN |
| Aplikacja: | Żeliwo szare, HSS, żeliwo sferoidalne |
Dostosowana ściernica diamentowa zeszklona Bond w kształcie kubka
| Nazwa: | Szklana ściernica diamentowa Bond Dresser w kształcie kubka na sprzedaż |
|---|---|
| Aplikacja: | Obciągacz ściernicy |
| gwarancja: | 6 miesiąc |
Topnik spawalniczy do ultra twardych narzędzi diamentowych PCD PCBN CVD
| Temperatura lutowania: | 750-900 stopni |
|---|---|
| Podanie: | lutowanie materiałów pcd/pcbn |
| Model nr.: | 800-41 |
Szybkie, stabilne płytki tokarskie PCD Szlifowanie o wysokiej wydajności
| Promień końcówki: | 0-100mm |
|---|---|
| Dokładność szlifowania: | +/-0,005 mm |
| Ciśnienie szlifowania: | 0-450N regulowany |
Elastyczna usługa szybkiego szlifowania PCD Gładka do narzędzi diamentowych
| Promień końcówki: | 0-100mm |
|---|---|
| Dokładność szlifowania: | +/-0,005 mm |
| Ciśnienie szlifowania: | 0-450N regulowany |
Przemysłowe ściernice diamentowe do szlifowania zgrubnego i dokładnego
| Nazwa: | Chiny Złoty dostawca Przemysłowe ściernice diamentowe do szlifowania zgrubnego i dokładnego |
|---|---|
| Dostosowane: | Dostępny |
| Kształt: | W kształcie miseczki |
Wysoka wydajność ciągłego szlifowania PCD 1000 sztuk dziennie
| Pojemność: | 1000 szt/dzień |
|---|---|
| Materiał: | Płytki PCD/PCBN/węglikowe |
| Wartość pasywacji: | 0,005 |

