Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ cnc cutting machine ] mecz 309 produkty.
Narzędzia z węglików spiekanych PCD PCBN Kamień olejowy z diamentowym kamieniem do opatrunku w kształcie kubka
| Nazwa: | Narzędzia z węglików spiekanych PCD PCBN Kamień olejowy z diamentowym kamieniem do opatrunku w kszta |
|---|---|
| Aplikacja: | Szlifierka/ściernica |
| Typ: | Dysk ścierny |
Wkładki narzędziowe z węglika wolframu OEM do stali hartowanej
| Nazwa: | Wkładki ze stali yungstenowej ze stopu wolframu Narzędzia szlifierskie Do noża twardego materiału |
|---|---|
| Materiały korpusu: | Stop węgla wolframu |
| Podanie:: | Cięcie MateL |
Zaawansowany topnik do lutowania próżniowego do spawania narzędziami diamentowymi
| Temperatura lutowania: | 750-900 stopni |
|---|---|
| Podanie: | lutowanie materiałów pcd/pcbn |
| Model nr.: | 800-41 |
Narzędzia PCBN PCD Diamentowa ściernica typu 6A2 typu Vertrifed Bond
| Marka: | CHN-TOP |
|---|---|
| Rozmiar: | 150*40*40*10mm |
| Obligacja: | skołowany |
Wyroby i wyroby, z których powstały wyroby
| Compatibility: | Suitable For CNC Machines, Manual Grinders |
|---|---|
| Body Type: | Round |
| Diamond Width: | 3mm, 5mm, 10mm, 15mm, 20mm |
Zewnętrzne kwadratowe wkładki z węglików spiekanych Twarde materiały Narzędzia szlifierskie Pcd
| Nazwa: | Zewnętrzne narzędzia tokarskie do narzędzi szlifierskich do twardych materiałów |
|---|---|
| Materiały korpusu: | Stop węgla wolframu |
| Podanie:: | Cięcie PCD/PCBN |
Średnia wytrzymałość PCD Blank z gwarancją 1 roku i wysoką odpornością na ścieranie
| Odporność na ścieranie: | wysoki |
|---|---|
| Rodzaj: | Okrągłe |
| Wykończenie powierzchni: | Polerowane |
Promień końcówki 0-70 mm Materiały PCD PCBN szlifierka Średnica kamienia szlifierskiego 150 mm zaprojektowany dla spójnej wydajności szlifowania
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
Szlifierka PCBN PCD Szlifierka do bardzo twardych materiałów Wysoka wydajność
| Model nr.: | ZT-90CNC |
|---|---|
| Slajd liniowy: | SCHNEEBERGER |
| Reduktor: | Jaskawa |
ADICO PCBN Blank 1,6 2,0 3,2 mm Grubość do żeliwa szarego HSS Żeliwo sferoidalne
| Nazwa: | Półfabrykat ADICO PCBN o grubości 1,6/2,0/3,2 mm do żeliwa szarego, HSS, żeliwa sferoidalnego |
|---|---|
| Stosowanie: | Narzędzia PCBN |
| Aplikacja: | Żeliwo szare, HSS, żeliwo sferoidalne |

