Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ laser cutting service ] mecz 326 produkty.
Maszyna do cięcia laserowego włókien CNC z samodzielnie opracowanym systemem CNC i opcjonalnym systemem ostrości czujnika laserowego o wysokiej rozdzielczości
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
Oś obrotowa Servo Wysokiej precyzji Oś obrotowa Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC z sterownikiem Raytool Długość rury 3-9m
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC o długości fali 1064±5nm z Taiwanem YYC Gear i Rack i importowanym czujnikiem laserowym o wysokiej rozdzielczości
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
Serwo silnik Schneider laserowa maszyna CNC trójfazowa 380V 50Hz 60Hz zapotrzebowanie na energię technologia automatycznego cięcia laserowego
| Drawing Programming Mode: | AI, DWG, PLT, DXF Format Import Directly |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Servo Motor: | Schneider |
Zaawansowane maszyny do cięcia laserowego laserowego Cnc z włóknem o mocy 4 kW
| układ CNC: | Zdejmowany stół roboczy X/Y/Z o wysokiej precyzji, oś obrotowa A |
|---|---|
| Całkowita moc: | 4kW |
| System kontroli oprogramowania: | Samodzielnie opracowany system CNC oparty na Windows |
Precyzyjna maszyna do cięcia laserowego włókna CNC 380V-3 fazy-5 przewody 50Hz Zasilanie Samodzielnie opracowany system CNC oparty na oknach
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
Wysokiej rozdzielczości czujnik laserowy Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC z systemami wzmacniania optycznego kamer przemysłowych
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
Wysokiej rozdzielczości czujnik laserowy opcjonalny CNC laserowa maszyna do cięcia włókien laserowych ze specjalną specjalną głowicą do cięcia materiałów supertwardych
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC o napięciu 380V 3 fazy 5 przewodów 50 Hz z systemem automatycznego skupiania
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
Francuska maszyna do cięcia laserowego włókna CNC do metalu AC380V/50Hz
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1500W |

