Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ laser cutting service ] mecz 326 produkty.
Cięcie laserem światłowodowym CTSTC o wysokiej precyzji do pustych narzędzi PCBN
| Typ lasera: | Włókno |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
CTSTC Wysoka prędkość ciągłego cięcia laserowego PCD Odporność na ścieranie
| Typ lasera: | Włókno |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
CTSTC Niestandardowa usługa cięcia metalu CNC Wysoka dokładność narzędzi do cięcia PCBN
| Typ lasera: | Włókno |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
Usługa cięcia metalu CNC 600 mm / min dla narzędzi do cięcia sześciennego azotku boru
| Typ lasera: | Włókno |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
Usługa cięcia metalu CNC dla narzędzi PCBN
| Typ lasera: | błonnik |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
Maszyna do cięcia i grawerowania laserowego PDC Profesjonalne grawerowanie
| Nazwa produktu: | 10-100 kHz Laserowa maszyna do cięcia i grawerowania Profesjonalne grawerowanie PDC |
|---|---|
| Warunki: | Nowy |
| Orzecznictwo: | CE, FDA |
System sterowania HE MOSS Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC grubość cięcia stali nierdzewnej 5 mm 380V/50Hz napięcie
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Control System: | CNC Controller |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
Bezproblemowa obsługa z chłodzącym powietrzem spindlem CNC laserową maszyną do cięcia włókna i technologią PDC
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Material: | PDC |
| Working Area: | 3*1.5 M |
1525 X 3050 mm Rozmiary części roboczej Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC o napięciu 220V i mocy 1500W
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Trademark: | ACCURL |
Półfabrykaty narzędzi do cięcia Pcd do obróbki drewna do cięcia bardzo twardych materiałów
| Aplikacja: | Obcinarka pcd/pcbn |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Półfabrykaty narzędzi do cięcia Pcd do obróbki drewna do cięcia bardzo twardych materiałów |
| Kluczowe słowo: | frezarka do drewna |

