Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ laser cutting service ] mecz 326 produkty.
Maszyna laserowa z włókna CNC do cięcia materiałów supertwardych ze specjalną głowicą cięcia na zamówienie i obrotową oś A
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
1064±5nm długości fali laserowej CNC laserowy laser do cięcia metalu
| Total Power: | 20KW |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |
Sterownik CNC z systemem DSP precyzyjna przecinarka laserowa światłowodowa 1080nm do zastosowań w obróbce metali
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Sawtooth Platform CNC Fiber Laser Cutting Machine z długością fali lasera 1080nm±5 i kontrolerem BECKHOFF Niemcy zapewniającym przetwarzanie metalu
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
Maszyna CNC z laserem światłowodowym z podwójnym napędem Gantry, wspierana przez system elektryczny Schneider, przeznaczona do operacji cięcia metali
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Color: | Optional |
Maszyna do cięcia CNC o wysokiej precyzji QCW800 Fiber Laser Module z całkowitą mocą 4 kW
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Laser Power: | 800W |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC Tokarka laserowa do materiału PDC
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Rodzaj włókna: | Laser światłowodowy |
| Zastosowanie: | Toczenie laserowe PDC |
Opracowana przez siebie maszyna do cięcia ultra twardych materiałów 380V z certyfikatem CE
| Nazwa produktu: | CHN-TOP Samodzielna maszyna do cięcia ultra twardych materiałów z 2-letnią gwarancją |
|---|---|
| Wymiar: | 1500*920*1640mm |
| Moc: | 380V |
Cięcie laserowe PCD z wąskim rzazem w kształcie 2D do narzędzi z sześciennego azotku boru
| Typ lasera: | błonnik |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
Tokarka laserowa CNC do PDC ZT-JGC200
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Rodzaj włókna: | Laser światłowodowy |
| Aplikacja: | Toczenie laserowe PDC |

