Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ pcd blank ] mecz 357 produkty.
Dobry wygląd Usługi cięcia laserem światłowodowym dla pustych narzędzi PCBN Kształt 2D
| Typ lasera: | Włókno |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
Drobnoziarnista ściernica Daimond Cup Wysoka szybkość usuwania 150 mm do ceramiki
| Marka: | CHN-TOP |
|---|---|
| Rozmiar: | 150*40*40*10mm |
| Obligacja: | skołowany |
54mm Narzędzia PCBN Wysoka wytrzymałość na wytrzymałość na twarde Aolly
| Nazwa: | Polikrystaliczny sześcienny azotek boru |
|---|---|
| Stosowanie: | Narzędzia PCBN |
| Podanie: | Żeliwo szare, HSS, żeliwo sferoidalne |
Maszyna do grawerowania o wysokiej precyzji z ± 0,003 mm powtarzalną precyzją i konstrukcją niepożywczą
| Speed: | Speed |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Communication Interface: | USB |
LB-MF20 Maszyna do przetwarzania PDC 0-30mm Zakres regulacji ostrości dla precyzyjnego i płynnego przetwarzania
| Min Liner Width: | 0.01mm |
|---|---|
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
| Consumable: | Non |
Diamentowe tarcze szlifierskie 6A2 z certyfikatem CE do wkładek z węglików spiekanych
| Blinder: | Blinder |
|---|---|
| Nazwa: | Ściernica |
| Rozmiar: | 150*40*40*10*10 |
Chłodzenie powietrzem 30w światłowodowy grawer laserowy 1064nm do łamacza wiórów
| Model: | ZT-JGDK26 |
|---|---|
| Rodzaj włókna: | Laser światłowodowy |
| Podanie: | Diamentowe grawerowanie laserowe PCD PCBN |
Certyfikat MSDC Pasta do lutowania próżniowego do lutowania diamentowego
| Podanie: | PCD PCBN NARZĘDZIA DIAMENTOWE LUTOWANIE |
|---|---|
| Materiał: | Lutowanie narzędzi diamentowych PCD PCBN |
| Minimalne zamówienie: | 100 gramów |
15KW 380V Spawarka do lutowania twardego Chłodzenie wodne do diamentu CVD
| Model nr.: | ZT-ZKHJ180 |
|---|---|
| Marka: | CHN-TOP |
| Nazwa produktu: | Lutownica próżniowa |
100g pasty do lutowania twardego bez utleniania do ceramicznego diamentu MD ND
| Materiał: | Topnik do lutowania narzędzi diamentowych PCD PCBN |
|---|---|
| Podanie: | Lutowanie narzędzi diamentowych |
| Oryginał: | USA |

