Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ pcd blank ] mecz 357 produkty.
Wieloosiowa wycinarka laserowa do światłowodów
| Podanie: | cięcie laserowe |
|---|---|
| Obowiązujący materiał:: | Metal, kryształ, PCD/PCBN |
| Obsługiwany format graficzny: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |
Gładkie wykończenie powierzchni Narzędzia diamentowe PCBN Cięcie Szlifowanie CNC
| Materiał: | PCD + węglik |
|---|---|
| Model nr.: | DCGW11T304 |
| Podanie: | Cięcie narzędzi PCD PCBN |
Certyfikowane przez CE Ściernice ścierne Cbn o wysokości 30 mm do narzędzi tnących z węglików spiekanych
| Nazwa: | Kamień do opatrunku |
|---|---|
| Podanie: | Ściernica do ścierania |
| Shap: | Ściernica |
Szlifierka 5-osiowa 380 V
| Obowiązująca branża: | Aeronautyczne narzędzie PCD \ CNC do narzędzi |
|---|---|
| Rodzaj marketingu: | Gorący produkt 2021 |
| Kolor: | Niebieski |
2200W 5-osiowa szlifierka CNC o wysokiej dokładności z 17-calowym monitorem systemu Oline
| Marka: | CTSTC |
|---|---|
| Model nr.: | ZT-90CNC |
| Podanie: | Szlifowanie narzędzi diamentowych PCD PCBN |
0-30mm Focus Adjusting Range Laser Engraving Machine for Stripping Wire 110×110mm Fast and Accurate Engraving
| Focus Adjusting Range: | 0-30mm |
|---|---|
| Output Power: | ≤100W |
| Operating System: | EZCAD |
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym o grubości 1 mm Dokładne pozycjonowanie
| Źródło laserowe: | Włókno |
|---|---|
| CNC: | tak |
| Podanie: | Grawerowanie laserowe, chip diamentowy monokryształów PCD/CBN w rake |
Ściernica szlifierska Daimond o średnicy 300 mm Ściernica 6A2 Zeszklone spoiwo
| Kształt: | W kształcie miseczki |
|---|---|
| Rozmiar: | 300*127mm |
| Ścierny: | Diament |
Lutownica próżniowa 20KW 960 stopni do bardzo twardych materiałów
| Typ maszyny:: | Lutownica próżniowa / spawalnicza |
|---|---|
| Branża aplikacji: | Aeronautyczne PCD Tool\CNC for Tools |
| Podstawowe komponenty: | Silnik |

