Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ pcd blank ] mecz 357 produkty.
CTSTC Niestandardowa usługa cięcia metalu CNC Wysoka dokładność narzędzi do cięcia PCBN
| Typ lasera: | Włókno |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
Usługa cięcia metalu CNC 600 mm / min dla narzędzi do cięcia sześciennego azotku boru
| Typ lasera: | Włókno |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
Dostosowana usługa cięcia metalu CNC Kształt 2D do twardych materiałów
| Typ lasera: | Włókno |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
Usługa cięcia metalu CNC dla narzędzi PCBN
| Typ lasera: | błonnik |
|---|---|
| Materiał: | PCD/PCBN |
| Sprzęt do cięcia: | ZT-JGQG6SE |
Maszyna do grawerowania laserowego włókna 200*200*60 mm z systemem chłodzenia powietrzem i nieprzydatna do spożycia
| Cooling System: | Air Cooling |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Applicable Material: | Metal, Stone, Wood |
Air Cooling Engraving Machine 0-30mm Focus Adjusting Range for Precise Engraving Needs
| Interface: | USB |
|---|---|
| Cooling Method: | Air Cooling |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
Stripping Wire 110×110mm and Focus Adjusting Range 0-30mm PDC Processing Machine for Customer Requirements
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
|---|---|
| Minimum Character: | 0.15mm*0.15mm |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC Tokarka laserowa do materiału PDC
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Rodzaj włókna: | Laser światłowodowy |
| Zastosowanie: | Toczenie laserowe PDC |
Szkoła produkcyjna Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC do procesu polerowania materiałów PDC
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Rodzaj włókna: | Laser światłowodowy |
| Zastosowanie: | Toczenie laserowe PDC |
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym o wysokiej rozdzielczości z czujnikiem laserowym CNC do PDC
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Rodzaj włókna: | Laser światłowodowy |
| Aplikacja: | Toczenie laserowe PDC |

