Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ cnc cutting machine ] mecz 321 produkty.
Precyzyjna maszyna CNC do cięcia laserowego włókien laserowych z konfiguracją 3-osiową i maksymalną prędkością 100 m/min
| Control System: | CNC Controller |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
Szwajcaria Raytools Cutting Head laserowa maszyna CNC z włókna laserowego zapewniająca dokładność powtarzalności plus minus 0,02 mm zoptymalizowana do cięcia blach metalowych
| Function: | Cutting Metal Materials |
|---|---|
| Lasertype: | Fiber Laser |
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
Maszyna laserowa z włókna CNC do cięcia materiałów supertwardych ze specjalną głowicą cięcia na zamówienie i obrotową oś A
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
Wysokiej rozdzielczości czujnik laserowy CNC do cięcia metali, zaprojektowany do obróbki metali i precyzyjnych przemysłowych zadań cięcia
| Lasertype: | Fiber Laser |
|---|---|
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
| Cutting Head: | Switerland Raytools |
6KW PCD CNC Fiber Laser Machine Stabilne źródło lasera do twardych materiałów
| Podanie: | Cięcie laserowe |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
High Speed Multi Axis CNC Fiber Laser Cutter 6KW do PCBN
| Podanie: | Cięcie laserowe |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
Servo Wysokiej Precyzji Rotacja Oś CNC Fiber Laser Cutting Machine 100 W System sterowania PLC
| Układ ostrości: | Importowany czujnik laserowy o wysokiej rozdzielczości |
|---|---|
| Źródło laserowe: | błonnik |
| Oś obrotu: | Serwo o wysokiej precyzji obrotu |
Szybkość pracy 8m Minutowy cięcia laserowe CNC technologia laserowa idealna do przemysłowych procesów wytwarzania metalu
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
Taiwan YYC Gear And Rack Transmission cnc metal laser cutter zbudowany do cięcia stali nierdzewnej, stali węglowej i różnych materiałów metalowych
| Laser Power: | 1-12KW |
|---|---|
| Max Removing Speed: | 600mm/min Manual (standard) |
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
Automatyczny system ostrości laserowej opcjonalny CNC laserowy cięcia włókna oferujący Taiwan YYC Gear And Rack Przekaz i precyzyjne obróbki metalu
| Cutting Materials: | Stainless Steel Carbon Steel Etc |
|---|---|
| Working Area: | 1500mm*3000mm |
| Laser Power: | 1-12KW |

