Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ cnc cutting machine ] mecz 321 produkty.
Oś obrotowa Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC 10 kW Całkowita moc znamionowa Optyczna 2 oś
| Całkowita moc znamionowa: | 10 kW |
|---|---|
| System kontroli oprogramowania: | Opracowany samodzielnie system sterowania PLC |
| Oś obrotu: | Serwo o wysokiej precyzji obrotu |
Prędkość cięcia do 30 min Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC z laserem włóknistym i serwomotorem Schneidera do precyzyjnego cięcia
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Laser Cutting Head: | PRECITEC From Germany |
| Cuttingspeed: | Up To 30 M/min |
Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC o długości fali 1064±5nm z Taiwanem YYC Gear i Rack i importowanym czujnikiem laserowym o wysokiej rozdzielczości
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC o wadze 1500 kg z opcjonalnym automatycznym systemem ogniskowania lasera i elektryką Schneider do obróbki metali
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Working Speed: | 8m/ Minute |
| Dimension: | 8600*3700*1900mm |
Sterownik CNC z systemem DSP precyzyjna przecinarka laserowa światłowodowa 1080nm do zastosowań w obróbce metali
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC ze sterownikiem Raytool 1525 X 3050 mm Rozmiary części roboczej
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
1525 X 3050 mm Rozmiary części roboczej Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC o napięciu 220V i mocy 1500W
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Trademark: | ACCURL |
Oś obrotowa Servo Wysokiej precyzji Oś obrotowa Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC z sterownikiem Raytool Długość rury 3-9m
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
Zaawansowana maszyna CNC laserowa z włóknem laserowym o długości fali 1064±5nm i sterownik Raytool
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
Szkoła produkcyjna Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC do procesu polerowania materiałów PDC
| Model: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| Rodzaj włókna: | Laser światłowodowy |
| Zastosowanie: | Toczenie laserowe PDC |

