Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ cnc cutting machine ] mecz 321 produkty.
Dostosowalna 800W CNC laserowa maszyna do cięcia włókien laserowych z obracającym się stołem osi A
| układ CNC: | Zdejmowany stół roboczy X/Y/Z o wysokiej precyzji, oś obrotowa A |
|---|---|
| Głowica tnąca: | Specjalna, niestandardowa głowica do cięcia bardzo twardego materiału |
| Zasilanie: | 380V-3 fazy-5 przewodów 50Hz |
Wysokiej rozdzielczości czujnik laserowy opcjonalny CNC laserowa maszyna do cięcia włókien laserowych ze specjalną specjalną głowicą do cięcia materiałów supertwardych
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC PCD/PCBN wymiary kawałka roboczego 1525 X 3050 mm z mocą 1500W i dokładnością powtarzalności ±0,02mm
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Reduction Gears: | French MOTOREDUCER |
| Work Piece Dimensions: | 1525 X 3050 Mm |
Metoda chłodzenia Chłodzenie wodne Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC z francuskim MOTOREDUCER 220V napięcie
| Cooling Method: | Water Cooling |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Applicable Material: | Metal |
Maszyna do cięcia metalu z włókna laserowego o mocy 4 kW z automatycznym systemem ostrości laserowej
| Głowica tnąca: | Specjalna, niestandardowa głowica do cięcia bardzo twardego materiału |
|---|---|
| System ogniskowania laserowego: | Automatyczny (opcjonalnie) |
| Układ ostrości: | Czujnik laserowy o wysokiej rozdzielczości (opcjonalnie) |
Brzeszczotowa szlifierka CNC Podział 360 stopni do narzędzi ostrzowych
| Model nr.: | ZT-90V |
|---|---|
| Marka: | CHN-TOP |
| Materiał: | Żeliwo |
Metalowa maszyna do cięcia laserem światłowodowym o grubości 2,0 mm Ultra Hard 380V
| Certyfikat: | CE, FDA |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ultra twardy laser do cięcia materiałów CNC w konkurencyjnej cenie |
| Źródło laserowe: | Błonnik |
Monitor CCD Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC 6000 W do twardego stopu
| Podanie: | Cięcie laserowe |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym PCBN
| Podanie: | cięcie laserowe |
|---|---|
| Obowiązujący materiał:: | Metal, kryształ, PCD/PCBN |
| Obsługiwany format graficzny: | AI, PLT, DXF, BMP, Dst, Dwg |
Wieloosiowa maszyna do cięcia laserem światłowodowym 380V CNC z czujnikiem o wysokiej rozdzielczości
| Podanie: | Cięcie laserowe |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Drewniana skrzynka |
| Czas dostawy: | 5-8 dni |

