Wszystkie produkty
-
Pusty PCD
-
Szlifierka PCD
-
Narzędzia do szlifowania PCD
-
Maszyna do cięcia laserem światłowodowym CNC
-
Maszyna do grawerowania laserem światłowodowym
-
Lutowanie próżniowe
-
Puste PCBN
-
Ściernice diamentowe
-
Diamentowy kamień opatrunkowy
-
Pasta do lutowania próżniowego
-
Cięcie laserowe PCD
-
Lutowanie PCD
-
Szlifowanie PCD
-
StevenCHN-TOP oferuje bardzo dobrą obsługę, a produkty bardzo nam pomagają -
S.N. SzarmaMaszyna CHN-TOP pomoże mi poprawić wrażenie na chińskich maszynach -
MikrofonNajlepsze produkty w najlepszej cenie, CHN-TOP dobrze zrobione!
słowa kluczowe [ cnc cutting machine ] mecz 321 produkty.
Precyzyjna maszyna do cięcia laserowego włókna CNC o mocy laserowej 800W i mocy całkowitej 4 KW
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
Samodzielnie opracowany system CNC oparty na oknach dla maszyny do cięcia laserowego włókna CNC
| System kontroli oprogramowania: | Samodzielnie opracowany system CNC oparty na Windows |
|---|---|
| Głowica tnąca: | Specjalna, niestandardowa głowica do cięcia bardzo twardego materiału |
| System laserowy: | Moduł laserowy QCW800 |
Zaawansowane maszyny do cięcia laserowego laserowego Cnc z włóknem o mocy 4 kW
| układ CNC: | Zdejmowany stół roboczy X/Y/Z o wysokiej precyzji, oś obrotowa A |
|---|---|
| Całkowita moc: | 4kW |
| System kontroli oprogramowania: | Samodzielnie opracowany system CNC oparty na Windows |
Maszyna do cięcia laserowego włókien CNC z samodzielnie opracowanym systemem CNC i opcjonalnym systemem ostrości czujnika laserowego o wysokiej rozdzielczości
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
System sterowania Cypcut CNC do maszyny do cięcia laserem światłowodowym CNC wyposażony w prędkość roboczą 8 m na minutę, zapewniającą wydajność cięcia
| Working Speed: | 8m/ Minute |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Cnc Or Not: | CNC |
Sawtooth Platform CNC Fiber Laser Cutting Machine z długością fali lasera 1080nm±5 i kontrolerem BECKHOFF Niemcy zapewniającym przetwarzanie metalu
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
System CNC Obrotowa maszyna do cięcia diamentem z osią A z systemem chłodzenia wodą
| Głowica tnąca: | Specjalna, niestandardowa głowica do cięcia bardzo twardego materiału |
|---|---|
| Moc lasera: | 800 W |
| Podróż stołowa: | 220*220*100mm(X*Y*Z) |
Maszyna do cięcia laserowego włókna CNC z systemem laserowym QCW800 i niestandardową głowicą cięcia
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
Samodzielnie opracowany system CNC dla maszyny do cięcia laserowego włókna CNC zapewniający precyzyjne cięcie
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
Maszyna do cięcia laserowego włókna o mocy 800 W z samodzielnie opracowanym systemem CNC i precyzyjnym stole roboczym
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |

